..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Dla Gracza

   » Dla MG

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

Tylos

Piękne przymorskie i niezwykle żyzne ziemie sprzyjają rozwojowi kraju, okupowanego niestety przez Agaryjczyków, dla których Tylos jest jedynie wielkim spichlerzem. Jedną z przedstawionych tu cech można wybrać, gdy wybierze się za kraj z pochodzenia Tylos, jednocześnie rezygnując z pierścieni przysługujących za granie państwem spoza wielkiej dziesiątki. Otrzymujemy też na starcie bonus +1 do współczynnika sprytu oraz wytrwałości.

Na cztery łapy
Praktycznie największą spośród sztuk, jakich człowiek powinien się nauczyć nie jest dążenie do zwycięstwa za wszelką możliwą cenę, lecz praktyczne obracanie własnych porażek w zwycięstwa. Gdyż każdy z nas wie, mimo iż często nie chcemy się do tego przyznać, że porażki są niezbędną częścią naszego życia. Człowiekiem prawdziwie mądrym nazwiemy w tym przypadku osobę, która wyciąga z nich wnioski tak by zapobiec im w przyszłości lub umieć, chociaż przełożyć je na swoją korzyść. Prawdziwych mistrzów w tej sztuce spotkasz Panie w Cynazji i w mniej przewrotnym Tylos. Nie myśl jednak że uda ci się od nich nauczyć tej sztuki. Z tym się trzeba urodzić albo skazać się na życie głupca nie wyciągającego z błędów wniosków.

Dwa razy na sesje zadeklarować, iż nieudany test i tak wyszedł mu w takim stopniu, iż nie można mówić o pełnym sukcesie, lecz nie wynika też z tego porażka, której by na pewno doznał (np. bohater nie wypadnie z konia łamiąc sobie przy okazji parę żeber tylko w porę zorientuje, co się dzieje, przez co będzie mógł w miarę kontrolować upadek nie wyrządzając sobie krzywdy większej niż kilka śliniaków).

Nienawiść do Agarii.
Znam ludzi z Tylos i musisz wiedzieć mój drogi, iż wcale nie są to porywczy i agresywni ludzie jak rozpowiadał przed chwilą ten Agaryjski pies, nim żem go powalił za opowiadanie takich wierutnych bzdur o tym jak to jego bracia wyrządzili tylko przysługę ziemi Tyloskiej starając się złagodzić nieobliczalny temperament miejscowej ludności. Tak naprawę jest wręcz przeciwnie! Tylosianie to uczciwy i ciężko pracujący lud otwarty dla podróżnych i przejezdnych, których wita z niefałszywą serdecznością. Nie znam jam innego tak otwartego ludu w całym dominium! A wiedz, iż zwiedziłem je wzdłuż i wszerz i byłem w miejscach, o których mało, kto wie że nawet istnieją!
Chociaż musze cię przestrzec byś nie wspominał nigdy o Agaryjczykach gdy losy zaprowadzą cię na Tylos. A broń boże nie opowiadaj już takich bzdur jak nasz leżący towarzysz. Bo widzisz, mimo iż tamtejszy lud z reguły miły i serdeczny to z Agaryjskim okupantem bije się jak wściekły kot z psem. Toteż niezbyt przychylnie spojrzą na wszelkich popleczników ich wroga.

Podczas jakiegokolwiek testu wymierzonego przeciwko Agaryjczykowi bohater otrzymuje bonus +3 do testowanego współczynnika. Ponadto postać otrzymuje bonus +1 do swojego współczynnika wytrwałości.

Solfar.
komentarz[9] |

Komentarze do "Tylos."Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda
   Czego więcej pragniecie szlachetni Karianie?
Artykułów, feliotonów...
Lokacji
Postaci
Profesji
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Atlas map Dom...
   Conrad
   Wbrew Regułom...
   Do broni!
   Rancor
   Ostatnia Wspó...
   Gospodarz
   Nordia
   Badania nauko...
   (Nie)Umarły o...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.014777 sek. pg: